Home Nejnovější fotografie Galerie autorů Akce, články, novinky Mapa Moravského Toskánska Obce - přehled služeb Kde fotit Kalendář 2022 Nabídka fotoobrazů Víno Moravské Toskánsko Workshop Moravské Toskánsko Fotografování s průvodcem Webcam Kontakt

Vítězné fotografie soutěže Moravské Toskánsko 2021

Je mi velkou ctí představit vám 5 nejlépe hodnocených fotografií zaslaných do naší Fotografické soutěže Moravské Toskánsko 2021. Porota složená z autorů Moravského Toskánska to letos neměla jednoduché, protože jste do soutěže poslali množství kvalitních fotografií.

A věřte nevěřte, o vítězi rozhodl jediný bod.

V naší přehlídce ale začneme od pátého místa..

5. místo

Petr Herník - Krajina našich předků
Petr Herník - Krajina našich předků


4. místo

Ivo Dudek - Hovoranské louky
Ivo Dudek - Hovoranské louky


3. místo

Lenka Hurdálková - Krajinou stínů
Lenka Hurdálková - Krajinou stínů


2. místo

Martin Kučera - Dlouhá cesta
Martin Kučera - Dlouhá cesta


1. místo

Oleg Rest - Mlha
Oleg Rest - Mlha

Sponzoři a poukazy

Penzion Šardice asi není třeba zvlášť představovat. Leží v samotném srdci Moravského Toskánska, v obci Šardice, která se právem pyšní nejvyšší koncentrací zajímavých míst a fotografických lokací. Pro pobyt v Moravském Toskánsku je to ideální místo. Penzion Šardice věnoval hlavní výhru, poukaz na ubytování pro dvě osoby na tři noci se snídaní. Poukaz je platný 1 rok od vystavení a lze ho uplatnit při rezervaci pobytu u pana Karlíka. Z nabídky termínů jsou vyňaty události jako je Slovácký rok v Kyjově, místní hody, Vánoce a Silvestr.

Druhou cenu věnoval pořadatel soutěže. Přednosti našich poukazů jsou dostatečně známé. Podrobnější popis vlastností najdete ve článku 3 přednosti dárkových poukazů Moravské Toskánsko.

Třetí cenou je ochutnávková kolekce vín řady Moravské Toskánsko z rodinného vinařství Foretník ze Šardic. Nabídka vín je obecně popsána zde na webu, ale v době vyhodnocení soutěže bude v nabídce již 5 různých odrůd a výherce obdrží od každé jednu láhev + 1 bonusovou.


Vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník fotografické soutěže Moravské Toskánsko 2022.
Copyright © 2016 - 2022 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany