HomeOblast Moravské ToskánskoMapa Moravského ToskánskaObce - přehled služebKde fotitGalerie fotografiíAkce, články, novinkyKalendář Moravské Toskánsko 2024Workshop Moravské ToskánskoFotografování s průvodcemNabídka fotoobrazůVína Moravské ToskánskoWebcamKontakt

Nabídka vín řady Moravské Toskánsko

Je nám opravdu velkým potěšením, že vám společně s rodinným vinařstvím Foretník ze Šardic můžeme představit a nabídnout k ochutnání exkluzivní řadu vín Moravské Toskánko.

Rodina Foretníkova věnovala přípravě této exkluzivní řady vín spoustu času a péče. Každá láhev je produktem ruční práce, každá láhev je jedinečná. Do každé však bylo vloženo velké množství lásky k dobrému vínku.

Vyberte si

Aktuálně jsou k dispozici dvě odrůdy bílých vín z hroznů přímo ze Šardic: Chardonnay 2019 a Tramín červený 2019.
Chardonnay a Tramín červený Moravské Toskánsko 2019

Chardonnay

Je velmi rozšířená bílá odrůda původem z Burgundska, pojmenovaná po tamní vesničce Chardonnay. Dobře vyzrálé hrozny Chardonnay jsou předpokladem pro vznik špičkového suchého vína s vyšším obsahem alkoholu. Ve vůni jsou cítit banány a tropické ovoce. Barva je světle zlatá, vychutnat můžete šťavnatost s pikantní kyselinkou. To vše podtrženo velmi tmavou lahví burgundského typu s hlubokým vpichem, která dobře chrání exkluzivní obsah. Doplněno korkovou zátkou s originálním potiskem, záklopkou s logem označujícím původ "Vína z Moravy" a ručně lepenou etiketou.

Chardonnay 2019
Moravské zemské víno
suché
šarže 9-19
cukry: 0,0 g/l, kyseliny: 5,4 g/l
obsah alkoholu: 13,0% objemu

TOP 77 vín 2020    TOP 77 vín v České republice 2020. Přehled výsledků zde v PDF.

Tramín červený

Starobylá bílá odrůda, jedna z nejstarších pěstovaných. O jejím původu ampelaografové stále pátrají a vedou spory. Tramín červený dává mimořádně kvalitní šťávu, ze které jsme vyrobili jedinečné suché víno nezaměnitelné vůně a chuti. Ve vůni ucítíte bezový květ, jemné tóny okvětních lístků růží a fialek. Barva je nazlátlá, v chuti objevíte medové tóny s dlouhou dochutí. To vše podtrženo velmi tmavou lahví burgundského typu s hlubokým vpichem, která dobře chrání exkluzivní obsah. Doplněno korkovou zátkou s originálním postikem, záklopkou s logem označujícím původ "Vína z Moravy" a ručně lepenou etiketou.

Tramín červený 2019
Moravské zemské víno
suché
šarže 12-19
cukry: 0,6 g/l, kyseliny: 5,9 g/l
obsah alkoholu: 13,5% objemu

Vinum Grandecense 2020    Zlatá medaile Vinum Gradecense 2020. Přehled výsledků zde jako XLS.

TOP 77 vín 2020    TOP 77 vín v České republice 2020. Přehled výsledků zde v PDF.

Nabízené varianty

6 lahví Chardonnay
6 lahví Chardonnay
3 lahve Chardonnay + 3 lahve Tramín červený
3x Chardonnay + 3x Tramín červený
6 lahví Tramín červený
6 lahví Tramín červený

Cena

220 Kč / láhev při osobním odběru

1.320 Kč / karton 6 lahví, poštovného a balné 180 Kč, celkem 1.500 Kč

Osobní odběr: Je zdarma a je možný po dohodě v Brně - Líšni.
Zaslání: Víno zasíláme specializovanou přepravní službou. Navíc v Brně a Praze se můžete těšit na osobní dodávku přímo od Vinařství Foretník. V případě objednávky 2 a více kartonů je doprava zdarma.
Platba: Na dobírku nezasíláme a platba v hotovosti není možná ani při osobním odběru. Je třeba zaplatit bankovním převodem na základě výzvy.

Dodání

Vaše vínko posíláme na základě uhrazené objednávky. V rámci zpracování objednávky Vás budeme informovat o předpokládaném termínu dodání. Doba dodání se může mírně lišit v závislosti na vámi udané adrese. Plán rozvozu obsluhuje lépe místa s větší koncentrací objednávek.

Objednávka

Prosíme vyplňte všechna pole označená hvězdičkou. Firmu uveďte, pokud si vínko necháváte poslat do zaměstnání.
Po stisknutí tlačítka Odeslat se zobrazí poděkování.
Copyright © 2016 - 2024 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany