Home Nejnovější fotografie Galerie autorů Akce, články, novinky Mapa Moravského Toskánska Obce - přehled služeb Kde fotit Kalendář 2022 Nabídka fotoobrazů Víno Moravské Toskánsko Workshop Moravské Toskánsko Fotografování s průvodcem Webcam Kontakt

Kalendář Moravské Toskánsko 2022

I letos pro vás máme exkluzivní kalendář Moravské Toskánsko 2022. Budeme rádi, pokud se kalendář stane hezkým dárkem či dokonce pokud vás inspiruje k návštěvě oblasti Moravského Toskánska.

Koupí kalendáře podpoříte webovou stránku moravsketoskansko.cz, která se jako jediná věnuje propagaci oblasti Moravského Toskánska mezi širokou veřejností. Upozorňujeme i na bezpočet neúnavných podnikatelů a vinařů, šikovných lidí, kteří v oblasti Moravského Toskánska nabízejí své služby.

Nepřehlédněte: Zachováváme populární variantu doručení zdarma pro 3 a více kusů. Za výhodné ceny posíláme i na Slovensko.

Akce do 10. prosince 2021

Do 10. prosince vyřídíme vaše objednávky 2 ks kalendářů s doručením přes Zásilkovnu s dopravou zdarma. Objednávky 3 ks kalendářů vyřídíme jako 3+1 kus zdarma včetně dopravy zdarma.

Titulní strana kalendáře Moravské Toskánsko 2022

Provedení

Nástěnný kalendář je rozměru A3 provedený na kvalitním křídovém papíře s vysokou gramáží s kartónovou zadní stěnou, svázaný kroužkovou vazbou, vybavený háčkem pro zavěšení na zeď a jednotlivě balený v ochranné fólii. Pečlivě jsme pro vás vybrali 12 fotografií, které ukazují krásy krajiny Moravského Toskánska v průběhu roku. Letos jsme se soustředili na fotografie nových, neokoukaných míst. Věříme, že se vám kalendář Moravské Toskánsko 2021 bude líbit.

Dodání

Kalendář je skladem, objednávky odesíláme nejpozději následující pracovní den po připsání platby.

Náhled na fotky kalendáře Moravské Toskánsko 2022

Autoři

Emil Čelustka, //moravsketoskansko.cz/emil-celustka.html
Marek Svoboda, //moravsketoskansko.cz/marek-svoboda.html

Cena

250 Kč

Osobní odběr: Je zdarma a je možný po dohodě v Brně - Líšni, v Šardicích, v Archlebově, v Kyjově, v Hodoníně i v Praze - Nových Ďáblicích (Ládví).
Zaslání PPL: Je za paušálních 100 Kč. Objednávka 3 ks = doprava zdarma.
Zaslání Zásilkovna: Je za paušálních 60 Kč. Akce! Objednávka 2 a více kalendářů = doprava zdarma.
Zaslání Zásilkovna na Slovensko: Je za paušálních 60 Kč. Akce! Objednávka 2 a více kalendářů = doprava zdarma.
Platba: Na dobírku nezasíláme a platba v hotovosti není možná ani při osobním odběru. Je třeba zaplatit bankovním převodem předem.

Akce! Objednávka 3 ks bude vyřízena jako 3+1 kus zdarma. Příklad: objednáte 6 ks, dostanete 2 ks zdarma navíc.

Objednávka

Prosíme vyplňte všechna pole označená hvězdičkou. Firmu uveďte, pokud si kalendář necháváte poslat do zaměstnání.
Po stisknutí tlačíka Odeslat se zobrazí poděkování.
Copyright © 2016 - 2021 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany