Home Nejnovější fotografie Galerie autorů Akce, články, novinky Mapa Moravského Toskánska Obce - přehled služeb Kde fotit Kalendář 2022 Nabídka fotoobrazů Víno Moravské Toskánsko Workshop Moravské Toskánsko Fotografování s průvodcem Webcam Kontakt

Kalendář Moravské Toskánsko 2023

Náklad byl rozebrán. Těšíme se na kalendář Moravské Toskánsko 2024.

I letos pro vás máme exkluzivní kalendář Moravské Toskánsko 2023. Budeme rádi, pokud se kalendář stane hezkým dárkem či dokonce pokud vás inspiruje k návštěvě oblasti Moravského Toskánska.

Koupí kalendáře podpoříte webovou stránku moravsketoskansko.cz, která se jako jediná systematicky věnuje propagaci oblasti Moravského Toskánska mezi širokou veřejností. Upozorňujeme i na bezpočet neúnavných podnikatelů, vinohradníků a vinařů, šikovných lidí, kteří v oblasti Moravského Toskánska nabízejí své služby.

Akce! Vaše objednávky 2 a více kusů do 20. prosince 2022 doručíme prostřednictvím Zásilkovny ZDARMA. Platí i pro Slovensko.

Titulní strana kalendáře Moravské Toskánsko 2023

Provedení

Nástěnný kalendář je rozměru A3 provedený na kvalitním křídovém papíře s vysokou gramáží s kartónovou zadní stěnou, svázaný kroužkovou vazbou, vybavený háčkem pro zavěšení na zeď a jednotlivě balený v ochranné fólii. Pečlivě jsme pro vás vybrali 12 fotografií, které ukazují krásy krajiny Moravského Toskánska v průběhu roku. Letos jsme se soustředili na fotografie nových, neokoukaných míst. Věříme, že se vám kalendář Moravské Toskánsko 2023 bude líbit.

Dodání

Kalendář je skladem, objednávky odesíláme nejpozději následující pracovní den po připsání platby.

Náhled na fotky kalendáře Moravské Toskánsko 2023

Autoři

Emil Čelustka, //moravsketoskansko.cz/emil-celustka.html
Marek Svoboda, //moravsketoskansko.cz/marek-svoboda.html

Cena

300 Kč

Osobní odběr: Je zdarma a je možný po dohodě v Brně - Líšni, v Kyjově, v Praze a v Šardicích.
Zaslání PPL: Je za paušálních 120 Kč. Objednávka 3 ks = doprava zdarma.
Zaslání Zásilkovna: Je za paušálních 80 Kč. Akce! Objednávka 2 ks = doprava ZDARMA.
Zaslání Zásilkovna na Slovensko: Je za paušálních 80 Kč.
Platba: Na dobírku nezasíláme a platba v hotovosti je možná jen při osobním odběru v Brně. Nejsnažší je zaplatit bankovním převodem předem.

Objednávka

Náklad byl rozebrán. Těšíme se na kalendář Moravské Toskánsko 2024.

Copyright © 2016 - 2023 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany