Kalendář Moravské Toskánsko 2019

Připravili jsme pro vás exkluzivní kalendář Moravské Toskánsko 2019. Zvýšili jsme gramáž použitého papíru a každý kalendář zataven v tenké fólii. Populární varianta doručení zdarma pro 3 a více kusů zůstává. Budeme rádi, pokud se kalendář stane hezkým dárkem či dokonce pokud vás inspiruje k návštěvě oblasti Moravského Toskánska.

Koupí kalendáře podpoříte webovou stránku moravsketoskansko.cz a rozvoj facebookové stránky a komunity Moravské Toskánsko (@moravsketoskansko).
Titulní strana kalendáře Moravské Toskánsko 2019
Kalendář je rozměru A3 provedený na kvalitním křídovém papíře s vysokou gramáží s kartónovou zadní stěnou. Pečlivě jsme pro vás vybrali 12 fotografií, které ukazují proměny krajiny Moravského Toskánska v průběhu roku. I letos jsme se snažili, aby ve výběru nebyla pouze notoricky známá místa. Snad se nám to povedlo a kalendář Moravské Toskánsko 2019 se vám bude líbit.

Dodání

Objednávky na kalendář Moravské Toskánsko 2019 přijímáme od zveřejnění této nabídky. Kalendář je skladem v dostatečném počtu a přepravní službě PPL vaše objednávky předáváme nejpozději následující pracovní den po připsání platby.

Náhled na fotky kalendáře Moravské Toskánsko 2019

Autoři

Radek Severa, //moravsketoskansko.cz/radek-severa.html
Emil Čelustka, //moravsketoskansko.cz/emil-celustka.html

Cena

250 Kč

Osobní odběr: Je zdarma a je možný po dohodě v Brně - Líšni, v Hodoníně i v Praze - Holešovicích.
Zaslání: Je za paušálních 100 Kč. V případě objednávky 3 a více kalendářů je doprava zdarma.
Zaslání na Slovensko: Je za paušálních 100 Kč. V případě objednávky 3 a více kalendářů je doprava zdarma.
Zaslání do ciziny: Zaslání do jiného státu je možné a cenu za dopravu řešíme individuálně.
Platba: Na dobírku nezasíláme a platba v hotovosti není možná ani při osobním odběru. Je třeba zaplatit bankovním převodem předem.

Info pro zákazníky ze Slovenska

Platba: Využíváme účet u Fio banky, která působí i na slovenském trhu a platby do Česka jsou bez poplatku. Zákazníci, kteří nemají účet u slovenské Fio banky mohou na pobočce Fio zdarma vložit hotovost na náš účet.
Zásilka: Zásilky na Slovensko kumulujeme a zasíláme dle četnosti objednávek 1-2x do měsíce. Pokud si kalendář přejete doručit ihned, prosíme napište to do poznámky k objednávce. V takovém případě bude zásilka odeslána bezprostředně po připsání vaší platby přepravní společností PPL. Cena této služby je 250 Kč a na 3 a více kalendářů poskytujeme slevu 100 Kč.

Objednávka

Prosíme vyplňte všechna pole označená hvězdičkou. Firmu uveďte, pokud si kalendář necháváte poslat do zaměstnání.
Po stisknutí tlačíka Odeslat se zobrazí poděkování.
Copyright © 2016 - 2018 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany