3 přednosti dárkových poukazů Moravské Toskánskko

Protože se posledních dnech množí dotazy na naše Dárkové poukazy Moravské Toskánsko, rozhodl jsem se sepsat všechny jejich vlastnosti a především přednosti.


1. přednost: Dárkový poukaz je přenositelný

Naše Dárkové poukazy jsou přenositelné, není na nich uvedeno jméno příjemce. Poukaz tedy není omezen na jednu konkrétní osobu, ale může ho uplatnit kdokoli. Jsme si vědomi, že i při nejlepší vůli se jako dárci prostě nemusíte trefit do vkusu obdarovaného. Nebo se prostě může stát, že obdarovaný se nemůže zúčastnit. V takovém případě můžete Dárkový poukaz na workshop Moravské Toskánsko věnovat jiné osobě.

Dárkový poukaz na workshop Moravské Toskánsko

2. přednost: Dárkový poukaz je platný po dobu 1 roku

Dárkový poukaz není vystaven na konkrétní termín workshopu, je možné ho uplatnit po dobu 1 roku od jeho vystavení. Odpadá riziko spojené s volbou konkrétního termínu. Místo dárce si termín vybírá obdarovaný.

Navíc za "uplatnění" Dárkového poukazu nepovažujeme účast na konkrétním workshopu, ale registraci obdarovaného na konkrétní termín a sdělení informace o uplatnění Dárkového poukazu. V praxi to znamená, že pokud dnes pořídíte jako vánoční dárek náš Dárkový poukaz, obdarovaný se může přihlásit nejen na jarní či podzimní workshopy v roce 2020, ale třeba i na jarní workshop 2021, který vypisujeme na podzim 2020.


3. přednost: Dárkový poukaz můžete uplatnit i na služby průvodce

Pokud si to obdarovaný bude přát, může Dárkový poukaz uplatnit i na službu Fotografování s průvodcem. Stačí nám napsat a dohodnout si termín.

Při tomto uplatnění Dárkového poukazu může vzniknout rozdíl v ceně, který je třeba doplatit.


Moravské Toskánsko - fotografování v rámci workshopu

Jak to celé funguje?

- stačí vyplnit formulář a odeslat ho
- následně od nás mailem obdržíte výzvu k úhradě
- po připsání platby připravíme Dárkový poukaz a odešleme ho doporučeně na vámi udanou adresu
- pokud si budete přát, můžeme poukaz poslat přímo obdarovanému, stačí odpovědět na mail s výzvou
- obdarovaný se v době platnosti poukazu zaregistruje na konkrétní workshop a do poznámky připíše, že uplatňuje Dárkový poukaz

A umíme to i na poslední chvíli! Jen místo tištěné verze Dárkového poukazu obdržíte PDF a poukaz si vytisknete na vlastní tiskárně. :-)


Objednávka

Prosíme vyplňte všechna pole označená hvězdičkou. Firmu uveďte, pokud si Dárkový poukaz necháváte poslat do zaměstnání.
Po stisknutí tlačíka Odeslat se zobrazí poděkování.

Copyright © 2016 - 2020 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany