Home Nejnovější fotografie Galerie autorů Akce, články, novinky Mapa Moravského Toskánska Obce - přehled služeb Kde fotit Kalendář 2022 Nabídka fotoobrazů Víno Moravské Toskánsko Workshop Moravské Toskánsko Fotografování s průvodcem Webcam Kontakt

3 přednosti dárkových poukazů Moravské Toskánsko

Novinka: Nově nabízíme dárkové poukazy nejen na účast na fotografickém workshopu Moravské Toskánsko, ale také na obě varianty Fotografování s průvodcem..

Darovat zážitek je jedním z nejhezčích dárků, na který se nezapomíná. A fotografování v Moravském Toskánsku patří k nejintenzivnějším zážitkům. Ten okamžik, když na první pohled nezajímavou stráň olíznou první paprsky ve správném úhlu a rozehrají na ní fantastickou hru světla a stínů, se nezapomíná.


1. přednost: Dárkový poukaz je přenositelný

Všechny naše Dárkové poukazy jsou přenositelné, není na nich uvedeno jméno příjemce. Poukaz tedy není omezen na jednu konkrétní osobu, ale může ho uplatnit kdokoli. Jsme si vědomi, že i při nejlepší vůli se jako dárci prostě nemusíte trefit do vkusu obdarovaného. Nebo se prostě může stát, že obdarovaný se nemůže zúčastnit. V takovém případě můžete Dárkový poukaz Moravské Toskánsko věnovat jiné osobě.

Dárkový poukaz na workshop Moravské Toskánsko

2. přednost: Dárkový poukaz je platný po dobu 1 roku

Dárkový poukaz není vystaven na konkrétní termín, je možné ho uplatnit po dobu 1 roku od jeho vystavení. Odpadá riziko spojené s volbou konkrétního termínu. Místo dárce si termín vybírá obdarovaný.

Navíc v případě workshopů za "uplatnění" Dárkového poukazu nepovažujeme účast na konkrétním workshopu, ale registraci obdarovaného na konkrétní termín a sdělení informace o uplatnění Dárkového poukazu. V praxi to znamená, že pokud dnes pořídíte jako vánoční dárek náš Dárkový poukaz, obdarovaný se může přihlásit nejen na jarní či podzimní workshopy v roce 2021, ale třeba i na jarní workshop 2022, který vypíšeme na podzim 2021.


3. přednost: Dárkový poukaz můžete uplatnit i na služby průvodce

Pokud si to obdarovaný bude přát, může Dárkový poukaz uplatnit i na službu Fotografování s průvodcem. Stačí napsat a dohodnout si termín.

Při tomto uplatnění Dárkového poukazu může vzniknout rozdíl v ceně, který je třeba doplatit.


Moravské Toskánsko - fotografování v rámci workshopu

Jak to celé funguje?

- stačí vyplnit formulář a odeslat ho
- následně od nás mailem obdržíte výzvu k úhradě
- po připsání platby připravíme Dárkový poukaz a odešleme ho doporučeně na vámi udanou adresu
- pokud si budete přát, můžeme poukaz poslat přímo obdarovanému, stačí odpovědět na mail s výzvou
- obdarovaný se v době platnosti poukazu zaregistruje na konkrétní workshop či si dohodne termín fotografování s průvodcem a do poznámky připíše, že uplatňuje Dárkový poukaz

A umíme to i na poslední chvíli! Jen místo tištěné verze Dárkového poukazu obdržíte PDF a poukaz si vytisknete na vlastní tiskárně. :-)


Objednávka

Prosíme vyplňte všechna pole označená hvězdičkou. Firmu uveďte, pokud si Dárkový poukaz necháváte poslat do zaměstnání.
Po stisknutí tlačíka Odeslat se zobrazí poděkování.

Copyright © 2016 - 2022 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany