Obce Moravského Toskánska

Opakovaně se nás ptáte na ubytování a služby v oblasti Moravského Toskánska. Proto jsme pro vás připravili rychlý přehled služeb ve vybraných obcích.
Moravské Toskánsko - Obce - Šardice
Šardice
Moravské Toskánsko - Obce - Svatobořice-Mistřín
Svatobořice-Mistřín
Moravské Toskánsko - Obce - Strážovice
Strážovice
Moravské Toskánsko - Obce - Hovorany
Hovorany
Moravské Toskánsko - Obce - Karlín
Karlín
Moravské Toskánsko - Obce - Násedlovice
Násedlovice
Moravské Toskánsko - Obce - Čejkovice
Čejkovice
Moravské Toskánsko - Obce - Velké Bílovice
Velké Bílovice
Moravské Toskánsko - Obce - Vrbice
Vrbice

Něco chybí?

Výčet obcí není konečný, pracujeme na dalších.

Ani při nejlepší vůli není v našich silách zjistit, jaké služby jsou v obci k dispozici, pokud se majitelé nesnaží o propagaci svých služeb. Pokud tedy nějaká zajímavá služba ve vaší obci chybí nebo naopak nějaká námi zmíněná přebývá, prosíme napište nám.

Také není v našich silách přespat v každém hotelu či penzionu, najíst se v každé restauraci a okoštovat vínko u každého vinaře. I za tuto zpětnou vazbu vám budeme vděční. Jen prosím pamatujte na to, že návštěvníci a turisté vás vidí jinak, než možná vidíte vy své sousedy či sami sebe. Naše přehledy jsou turisty. Aby rychle získali potřebné informace a motivaci přijet k vám pobýt..

A jaké máme nároky?

Restaurace

Podmínkou pro zařazení restaurace do našeho přehledu je nabídka denních menu a nebo nabídka prostřednictvím jídelního lístku. Otevírací doba restaurace by měla odpovídat potřebám turistů, nikoli jen místních obyvatel. Předpokládáme vlastní webové stránky, na kterých se turista potřebné informace a především otevírací dobu dozví.

Ubytování

Předpokladem pro zařazení ubytování je kapacita alespoň 10 lůžek v nejméně 5 pokojích a ochota pronajmout ubytování i turistům, kteří do oblasti Moravského Toskánska nejpřijeli jen koštovat vaše víno, ale především fotit či poznávat krajinu. Podmínkou jsou vlastní webové stránky s fotografiemi ubytování, popisem a cenou.

Vinaři, vinařství

Rádi uvedeme všechny vinaře, kteří mají vlastní prostory pro košt a prezentaci svých vín pro alespoň 10 návštěvníků. Měli by mít vlastní webové stránky s fotografiemi, popisem, kapacitou, cenou a kontaktními informacemi.

Něco navíc?

Velmi naléhavě hledáme všechny zajímavé služby mimo naši šablonu Restaurace - Ubytování - Vinaři. Velmi vítané je jakékoli běžně otevřené posezení uvnitř či venku, pravidelně otevřený sklep, pekařství s možností dát si ranní kávu a posnídat, kavárny otevřené během dne a podobně. Fantazii se meze nekladou, zkuste nám napsat.. Příklady takových služeb najdete v Hovoranech, Čejkovicích či Vrbici.

Kam napsat?

i n f o @ m o r a v s k e t o s k a n s k o . c z (vyhoďte mezery)

Copyright © 2016 - 2019 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany