Výstava Moravské Toskánsko v Hodoníně

Připravili jsme pro vás 2. mezinárodní výstavu Moravské Toskánsko, která je ke shlédnutí od 5. září do 31. října 2018 v Regionálním centru v Hodoníně. Instalováno je celkem 40 velkoformátových fotografií 8 autorů ze 4 zemí - Běloruska, Polska, Slovinska a Česka.
Výstava Moravské Toskánsko 2018 v Hodoníně
I tentokrát jsme se snažili výběrem vystavovaných fotografií pokrýt nejzajímavější místa Moravského Toskánska a k vidění budou i zcela nové, dosud nepublikované fotografie. Vybrané fotografie se míjí s 1. výstavou Moravského Toskánska v Šardicích, ani jedna fotografie není prezentována na obou výstavách. Návštěva se tak vyplatí i těm z vás, kteří jste naši první výstavu v Šardicích navštívili.

Regionální centrum města Hodonína

Regionální centrum sídlí v historické budově, kterou roku 1609 postavil majitel hodonínského panství, hrabě Štěpán Illesházy. Budova byla přestavěna do dnešní podoby v roce 1895 a sloužila jako radnice. V roce 2009 byla budova rekontruována a od roku 2010 opět slouží obyvatelům i návštěvníkům Hodonína. V budově je velký konferenční sál a dva výstavní sály, ve kterých bude instalována naše výstava. V neposlední řadě najdete v centru také spoustu užitečných informací pro turisty z celého Slovácka.

Regionální centrum nabízí také návštěvy radniční věže, ze které je jedinečný výhled na Hodonín a přilehlé okolí.

Autoři vystavovaných fotografií

Vojta Herout, //moravsketoskansko.cz/vojta-herout.html
Aleš Komovec, //moravsketoskansko.cz/ales-komovec.html
Radek Severa, //moravsketoskansko.cz/radek-severa.html
Piotr Skrzypiec, //moravsketoskansko.cz/piotr-skrzypiec.html
Vlad Sokolovsky, //moravsketoskansko.cz/vlad-sokolovsky.html
Marek Svoboda, //moravsketoskansko.cz/marek-svoboda.html
Pawel Uchorczak, //moravsketoskansko.cz/pawel-uchorczak.html
Emil Čelustka, //moravsketoskansko.cz/emil-celustka.html

Otevírací doba

Pozor, změna otevírací doby od 1. října
Regionální centrum města Hodonína je pro návštěvníky otevřeno v letní sezóně od června do září každý den mimo pondělí.

Pondělí: zavřeno
Úterý až sobota: 9 - 17 hod
Neděle: zavřeno

Další informace na telefonním čísle: 739 091 725.

Vstupné

dobrovolné

Něco navíc?

Pro návštěvníky výstavy Moravské Toskánsko máme jako vždy něco navíc. V Regionálním centru si můžete zakoupit exkluzivní pohlednice s motivy Moravského Toskánska a potěšit tak své blízké. Je pro vás připraven také náš kalendář Moravské Toskánsko 2019.

Návštěvou výstavy podpoříte myšlenku Moravského Toskánska a zakoupením pohlednic či kalendáře také provoz Regionálního centra města Hodonína.

Mapa

Copyright © 2016 - 2018 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany