Home Nejnovější fotografie Galerie autorů Akce, články, novinky Mapa Moravského Toskánska Obce - přehled služeb Kde fotit Kalendář 2022 Nabídka fotoobrazů Víno Moravské Toskánsko Workshop Moravské Toskánsko Fotografování s průvodcem Webcam Kontakt

Výstava Moravské Toskánsko ve Vinařství SPIELBERG

Pro velký zájem byla výstava prodloužena do 31. října včetně. Více v kapitole Otevírací doba..

Je nám velkým potěšením pozvat vás na 7. mezinárodní výstavu Moravské Toskánsko, která se koná v Křišťálovém sále vinařství SPIELBERG v Archlebově. Instalováno je celkem 51 velkoformátových fotografií 7 autorů ze 4 zemí - Běloruska, Polska, Slovinska a Česka.
Výstava Moravské Toskánsko ve Vinařství SPIELBERG

O vinařství SPIELBERG

V letošním roce už posedmé za sebou bylo Vinařství SPIELBERG mezi 8 finalisty prestižní soutěže Vinař roku. A v roce 2017 titul Vinař roku získalo.

Vinařství sídlí v Archlebově v bývalém kulturním domě, který od základů nákladně zrekontruovalo. Vznikly tak rozsáhlé prostory, ve kterých se milovníci vína mohou setkávat nejen s krásnými víny, ale v rámci množství kulturních akcí pořádaných vinařstvím SPIELBERG také s nejrůznějšími formami umění. Srdcem těchto prostor je Křišťálový sál. Jeho rozsáhlé prostory v přízemí a na galerii dovolily instalaci celkem 51 ks velkoformátových fotoobrazů.

Vernisáž

Vernisáž výstavy Moravské Toskánsko ve Vinařství SPIELBERG v Archlebově se koná 22. července 2021 v 17 hodin.
Z kapacitních důvodů je vstup na vernisáž podmíněn předchozí registrací (níže v tomto článku).

Autoři vystavovaných fotografií

Vojta Herout, fotografie v galerii, web
Aleš Komovec, fotografie v galerii, web
Piotr Skrzypiec, fotografie v galerii, web
Vlad Sokolovsky, fotografie v galerii, web
Marek Svoboda, fotografie v galerii, web
Pawel Uchorczak, fotografie v galerii, web
Emil Čelustka, fotografie v galerii, web

Otevírací doba

Výstava je přístupná pro veřejnost od 12. července do 5. září včetně od 11 - 19 hodin. Výjimkou jsou společenské akce či svatby pořádané Vinařstvím SPIELBERG. Pro jejich přehled sledujte tuto stránku či facebookový účet Vinařství SPIELBERG.

Doplněno: Výstava byla pro velký zájem prodloužena do 31. října 2021. Otevírací doba v září je čt 11 - 19, pá a so 11-18 a ne 11 - 19 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu.

Vstupné

zdarma

Něco navíc?

Něco navíc má pro vás tentokrát připraveno Vinařství SPIELBERG. Je to degustace krásných vín z produkce vinařství.

Jen na výstavě v Archlebově můžete obdivovat fotografie vlnité části jižní Moravy a vychutnávat přitom lahodná vína pocházející z oblasti, které se právem říká Moravské Toskánsko.

Doplněno: Náš kalendář Moravské Toskánsko 2022 můžete zakoupit ve Vinařství SPIELBERG v rámci návštěvy vinařství a naší výstavy. :-)

Mapa

Copyright © 2016 - 2021 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany