HomeOblast Moravské ToskánskoMapa Moravského ToskánskaObce - přehled služebKde fotitGalerie fotografiíAkce, články, novinkyKalendář Moravské Toskánsko 2024Workshop Moravské ToskánskoFotografování s průvodcemNabídka fotoobrazůVína Moravské ToskánskoWebcamKontakt

Fotografie Moravského Toskánska pro váš web zdarma

Připravili jsme pro vás soubor 6 fotografií pro oživení vašeho webu, které pro vás při splnění 2 jednoduchých podmínek budou k dispozici zdarma.

Rádi bychom alespoň trošku pomohli všem vám, živnostníkům, malým podnikatelům, vinařům, restaratérům i majitelům ubytování v oblasti Moravského Toskánska, kterým v důsledku opatření proti epidemii vypadla nezanedbatelná část ročních tržeb.

Karlínské vlnky

První podmínkou je uvedení Moravského Toskánska a jména autora fotografií na každé stránce, na které budou fotografie použity. Druhou podmínkou je link Podporujeme Moravské Toskánsko na stránce s kontakty. Na výše uvedené uzavřeme jednostránkovou licenční smlouvu, která vám z pohledu autorského zákona dá nevýhradní právo fotografie legálně užívat. Můžete si přitom vybrat jednu, dvě nebo rovnou všech šest fotografií. Volba je jen na vás.

Vyhrazujeme si právo nabídku fotografií zdarma aktualizovat a měnit. Změna se ale bude týkat jen nově uzavíraných smluv. Závazky z již uzavřených smluv vždy dodržíme. A pokud budete mít zájem starší fotografie nahradit některou z nově nabízených, ani to nebude problém. Prostě starší licenční smlouvu nahradíme smlouvou novou.

Šardický remízek

Ideálním využitím fotografií je pozvánka vašich hostů k návštěvě oblasti a shlédnutí světově proslulých vlnitých míst Moravského Toskánska. A protože se tak jako vy snažíme o co nejvyšší kvalitu, fotografie vám dodáme v přesném rozlišení dle vašich požadavků optimalizované přesně pro váš web.

Poptávka

Prosíme vyplňte všechna pole označená hvězdičkou. Po stisknutí tlačíka Odeslat se zobrazí poděkování.

Koláž 4 fotografií Moravského Toskánska
Copyright © 2016 - 2024 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany