Home Nejnovější fotografie Galerie autorů Akce, články, novinky Mapa Moravského Toskánska Obce - přehled služeb Kde fotit Kalendář 2022 Nabídka fotoobrazů Víno Moravské Toskánsko Workshop Moravské Toskánsko Fotografování s průvodcem Webcam Kontakt

Výstava Moravské Toskánsko v Hodoníně - pokračování

Výstava skončila. Těšíme se na vás na dalších našich výstavách.

Výstava v Hodoníně měla velký úspěch a bylo nám nabídnuto její pokračování, i když v menším rozsahu. Rozhodli jsme se proto přestěhovat Šardickou výstavu do Hodonína. Od 5. listopadu 2018 je v prostorách Regionálního centra v Hodoníně ke shlédnutí 13 velkoformátových fotografií 6 autorů.
Výstava Moravské Toskánsko 2018 v Hodoníně
V pondělí 5. listopadu proběhla akce Kulový blesk, v rámci které jsme sbalili 18 fotoobrazů z výstavy v Šardicích a převezli je do Hodonína. Tam jsme sbalili 40 fotoobrazů hodonínské výstavy a rozbalili a pověsili 13 fotoobrazů z výstavy v Šardicích.. Pokud jste na výstavě v Šardicích nebyli, máte v následujících týdnech možnost shlédnout větší část šardické kolekce v prostorách Regionálního centra v Hodoníně...

Regionální centrum města Hodonína

Regionální centrum sídlí v historické budově, kterou roku 1609 postavil majitel hodonínského panství, hrabě Štěpán Illesházy. Budova byla přestavěna do dnešní podoby v roce 1895 a sloužila jako radnice. V roce 2009 byla budova rekontruována a od roku 2010 opět slouží obyvatelům i návštěvníkům Hodonína. V budově je velký konferenční sál a dva výstavní sály, ve kterých bude instalována naše výstava. V neposlední řadě najdete v centru také spoustu užitečných informací pro turisty z celého Slovácka.

Regionální centrum nabízí také návštěvy radniční věže, ze které je jedinečný výhled na Hodonín a přilehlé okolí.

Autoři vystavovaných fotografií

Vojta Herout, fotografie v galerii, web
Aleš Komovec, fotografie v galerii, web
Marek Svoboda, fotografie v galerii, web
Pawel Uchorczak, fotografie v galerii, web
Emil Čelustka, fotografie v galerii, web

Otevírací doba

Regionální centrum města Hodonína je pro návštěvníky otevřeno každý den mimo pondělí a neděli.

Pondělí: zavřeno
Úterý až sobota: 9:00 - 12:00 hod, 12:30 - 16:00 hod
Neděle: zavřeno

Další informace na telefonním čísle: 739 091 725.

Vstupné

dobrovolné

Něco navíc?

Pro návštěvníky výstavy Moravské Toskánsko máme jako vždy něco navíc. V Regionálním centru si můžete zakoupit exkluzivní pohlednice s motivy Moravského Toskánska a potěšit tak své blízké. Je pro vás připraven také náš kalendář Moravské Toskánsko 2019.

Návštěvou výstavy podpoříte myšlenku Moravského Toskánska a zakoupením pohlednic či kalendáře také provoz Regionálního centra města Hodonína.

Mapa

Copyright © 2016 - 2022 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany