Kalendář Moravské Toskánsko 2018

I letos jsme pro vás připravili exkluzivní kalendář Moravské Toskánsko 2018. Při ještě lepší kvalitě provedení se nám podařilo o něco snížit cenu. Naopak, po loňských zkušenostech se zasíláním přepravní službou, jsme byli přinuceni zvýšit cenu za poštovné a balné. Kalendáře budou letos zataveny v tenké fólii a zasílány profesionálně zabalené v kartonové krabici. Zachovali jsme i doručení zdarma pro 3 a více kusů. Budeme rádi, pokud se kalendář stane hezkým dárkem či dokonce pokud vás inspiruje k návštěvě oblasti Moravského Toskánska.

Koupí kalendáře podpoříte webovou stránku moravsketoskansko.cz i rozvoj facebookové stránky a komunity Moravské Toskánsko (@moravsketoskansko).
Titulní strana kalendáře Moravské Toskánsko 2018
Kalendář je rozměru A3 provedený na kvalitním křídovém papíře s vysokou gramáží s kartónovou zadní stěnou. Pečlivě jsme pro vás vybrali 12 fotografií, které ukazují proměny krajiny Moravského Toskánska v průběhu roku. I letos jsme se snažili, aby ve výběru nebyla pouze notoricky známá místa. Snad se nám to povedlo a kalendář Moravské Toskánsko 2018 se vám bude líbit.

Dodání

Objednávky na kalendář Moravské Toskánsko 2018 přijímáme od zveřejnění této nabídky. Kalendář je skladem v dostatečném počtu a přepravní službě PPL vaše objednávky předáváme nejpozději následující pracovní den po připsání platby.

Náhled na fotky kalendáře Moravské Toskánsko 2018

Autoři

Radek Severa, http://www.radeksevera.estranky.cz, http://moravsketoskansko.cz/radek-severa.html
Emil Čelustka, http://www.celustka.com, http://moravsketoskansko.cz/emil-celustka.html

Cena

230 Kč

Osobní odběr: Je zdarma a je možný po dohodě v Brně - Líšni, v Hodoníně i v Praze - Holešovicích.
Zaslání: Je za paušálních 100 Kč. V případě objednávky 3 a více kalendářů je doprava zdarma.
Zaslání na Slovensko: Novinka! Je za paušálních 100 Kč. V případě objednávky 3 a více kalendářů je doprava zdarma.
Zaslání do ciziny: Zaslání do jiného státu budeme řešit individuálně.
Platba: Na dobírku nezasíláme a platba v hotovosti není možná ani při osobním odběru. Je třeba zaplatit bankovním převodem předem.

Info pro zákazníky ze Slovenska

Platba: Využíváme účet u Fio banky, která působí i na slovenském trhu a platby do Česka jsou bez poplatku. Zákazníci, kteří nemají účet u slovenské Fio banky mohou na pobočce Fio zdarma vložit hotovost na náš účet.
Zásilka: Zásilky na Slovensko kumulujeme a zasíláme dle četnosti objednávek 1-2x do měsíce. Pokud si kalendář přejete doručit ihned, prosíme napište to do poznámky k objednávce. V takovém případě bude zásilka odeslána bezprostředně po připsání vaší platby přepravní společností PPL. Cena této služby je 250 Kč a na 3 a více kalendářů poskytujeme slevu 100 Kč.

Objednávka

Prosíme vyplňte všechna pole označená hvězdičkou. Firmu uveďte, pokud si kalendář necháváte poslat do zaměstnání.
Po stisknutí tlačíka Odeslat se zobrazí poděkování.

Chcete objednat na firmu?

Napište nám mail, ve kterém uvedete veškeré kontatkní údaje a počet objednaných kusů kalendáře Moravské Toskánsko 2018. Následně obdržíte naši odpověď s uvedením celkové ceny a čísla účtu, na které je třeba objednávku uhradit. Za závazné považujeme pouze uhrazené objednávky. Pište na:
i n f o @ m o r a v s k e t o s k a n s k o . c z (vyhoďte mezery)

Chcete kalendář Moravské Toskánsko 2018 nabídnout svým zákazníkům?

Vlastníte ubytovací zařízení v oblasti Moravského Toskánska a přilehlého okolí? Rádi byste svým zákazníkům nabídli i něco navíc? Máme pro vás připraveny zajímavé podmínky! Napište nám mailem.

Rádi byste kalendář nabídli svým zákazníkům kdekoli v Česku či v jiné zemi? I vám rádi vyjdeme vstříc. Podmínkou pro získání velkoobchodní ceny je minimální odběr 20 ks kalendáře. Napište nám mailem. i n f o @ m o r a v s k e t o s k a n s k o . c z (vyhoďte mezery)

Copyright © 2016 - 2017 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany