Kalendář Moravské Toskánsko 2018

Vyprodáno! Těšíme se společně s vámi na kalendář Moravské Toskánsko 2019...

I letos jsme pro vás připravili exkluzivní kalendář Moravské Toskánsko 2018. Při ještě lepší kvalitě provedení se nám podařilo o něco snížit cenu. Naopak, po loňských zkušenostech se zasíláním přepravní službou, jsme byli přinuceni zvýšit cenu za poštovné a balné. Kalendáře budou letos zataveny v tenké fólii a zasílány profesionálně zabalené v kartonové krabici. Zachovali jsme i doručení zdarma pro 3 a více kusů. Budeme rádi, pokud se kalendář stane hezkým dárkem či dokonce pokud vás inspiruje k návštěvě oblasti Moravského Toskánska.

Koupí kalendáře podpoříte webovou stránku moravsketoskansko.cz i rozvoj facebookové stránky a komunity Moravské Toskánsko (@moravsketoskansko).
Titulní strana kalendáře Moravské Toskánsko 2018
Kalendář je rozměru A3 provedený na kvalitním křídovém papíře s vysokou gramáží s kartónovou zadní stěnou. Pečlivě jsme pro vás vybrali 12 fotografií, které ukazují proměny krajiny Moravského Toskánska v průběhu roku. I letos jsme se snažili, aby ve výběru nebyla pouze notoricky známá místa. Snad se nám to povedlo a kalendář Moravské Toskánsko 2018 se vám bude líbit.

Dodání

Objednávky na kalendář Moravské Toskánsko 2018 přijímáme od zveřejnění této nabídky. Kalendář je skladem v dostatečném počtu a přepravní službě PPL vaše objednávky předáváme nejpozději následující pracovní den po připsání platby.

Náhled na fotky kalendáře Moravské Toskánsko 2018

Autoři

Radek Severa, http://www.radeksevera.estranky.cz, http://moravsketoskansko.cz/radek-severa.html
Emil Čelustka, http://www.celustka.com, http://moravsketoskansko.cz/emil-celustka.html

Cena

230 Kč

Osobní odběr: Je zdarma a je možný po dohodě v Brně - Líšni, v Hodoníně i v Praze - Holešovicích.
Zaslání: Je za paušálních 100 Kč. V případě objednávky 3 a více kalendářů je doprava zdarma.
Zaslání na Slovensko: Je za paušálních 100 Kč. V případě objednávky 3 a více kalendářů je doprava zdarma.
Zaslání do ciziny: Zaslání do jiného státu budeme řešit individuálně.
Platba: Na dobírku nezasíláme a platba v hotovosti není možná ani při osobním odběru. Je třeba zaplatit bankovním převodem předem.

Info pro zákazníky ze Slovenska

Platba: Využíváme účet u Fio banky, která působí i na slovenském trhu a platby do Česka jsou bez poplatku. Zákazníci, kteří nemají účet u slovenské Fio banky mohou na pobočce Fio zdarma vložit hotovost na náš účet.
Zásilka: Zásilky na Slovensko kumulujeme a zasíláme dle četnosti objednávek 1-2x do měsíce. Pokud si kalendář přejete doručit ihned, prosíme napište to do poznámky k objednávce. V takovém případě bude zásilka odeslána bezprostředně po připsání vaší platby přepravní společností PPL. Cena této služby je 250 Kč a na 3 a více kalendářů poskytujeme slevu 100 Kč.

Objednávka

Litujeme, kalendář Moravské Toskánsko 2018 již není možné objednat. Všechny k prodeji určené kusy byly rozebrány.

Chcete objednat na firmu?

Napište nám mail, ve kterém uvedete veškeré kontatkní údaje a počet objednaných kusů kalendáře Moravské Toskánsko 2018. Následně obdržíte naši odpověď s uvedením celkové ceny a čísla účtu, na které je třeba objednávku uhradit. Za závazné považujeme pouze uhrazené objednávky. Pište na:
i n f o @ m o r a v s k e t o s k a n s k o . c z (vyhoďte mezery)

Chcete kalendář Moravské Toskánsko 2018 nabídnout svým zákazníkům?

Vlastníte ubytovací zařízení v oblasti Moravského Toskánska a přilehlého okolí? Rádi byste svým zákazníkům nabídli i něco navíc? Máme pro vás připraveny zajímavé podmínky! Napište nám mailem.

Rádi byste kalendář nabídli svým zákazníkům kdekoli v Česku či v jiné zemi? I vám rádi vyjdeme vstříc. Podmínkou pro získání velkoobchodní ceny je minimální odběr 20 ks kalendáře. Napište nám mailem. i n f o @ m o r a v s k e t o s k a n s k o . c z (vyhoďte mezery)

Copyright © 2016 - 2018 Emil Čelustka - Moravské Toskánsko / Moravian Tuscany